Moderation Scheduler (9.2.1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Author
hr: Autor

en: Reset
hr: Poništi

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Page
hr: Stranica

en: 1 day
hr: 1 dan

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Revision
hr: Revizija

en: Apply
hr: Primjeni

en: 5 minutes
hr: 5 minuta

en: Asc
hr: Uzlazno
