Moderation Scheduler (9.2.2) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Author
et: Autor

en: Reset
et: Tühista

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Page
et: Lehekülg

en: 1 day
et: 1 päev

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Apply
et: Rakenda

en: 1 minute
et: 1 minut

en: Offset
et: Nihe

en: Content author
et: Sisu autor

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Scheduling options
et: Ajatamise seaded

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
