Moderation Scheduler (9.2.2) - en to pt translation catalogue (27 entries)

en: Title
pt: Título

en: Author
pt: Autor

en: Reset
pt: Redefinir

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Page
pt: Página

en: 1 day
pt: 1 dia

en: Desc
pt: Decrescente

en: Title:
pt: Título:

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Revision
pt: Revisão

en: Content Type
pt: Tipo de conteúdo

en: Apply
pt: Aplicar

en: 5 minutes
pt: 5 minutos

en: 1 minute
pt: 1 minuto

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Scheduled time
pt: Horário agendado

en: Content author
pt: Autor do conteúdo

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Scheduling options
pt: Opções de agendamento

en: « First
pt: « Primeiro

en: Last »
pt: Último »

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal

en: Enabled Content types
pt: Tipos de conteúdo habilitados

en: Enter a date and time.
pt: Digite uma data e hora.
