Moderation Scheduler (9.2.4) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Author
nl: Auteur

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Page
nl: Pagina

en: 1 day
nl: 1 dag

en: Desc
nl: Aflopend

en: Title:
nl: Titel:

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Content title
nl: Inhoudstitel

en: Revision
nl: Revisie

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Apply
nl: Toepassen

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: Cron Settings
nl: Cron-instellingen

en: Scheduled time
nl: Geplande tijd

en: Content author
nl: Auteur van inhoud

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Scheduling options
nl: Planneropties

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend

en: Scheduled content
nl: Geplande inhoud

en: Find and manage scheduled content
nl: Geplande inhoud zoeken en beheren

en: Enter a date and time.
nl: Vul een datum en tijd in.
