Moderation Scheduler (9.2.6) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Author
ca: Autor

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Page
ca: Pàgina

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Title:
ca: Títol:

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Content title
ca: Títol del contingut

en: Revision
ca: Revisió

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Apply
ca: Aplica

en: 5 minutes
ca: 5 minuts

en: 1 minute
ca: 1 minut

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Content author
ca: Autor del contingut

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Scheduling options
ca: Opcions de programació

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre

en: Scheduled content
ca: Contingut programat

en: Find and manage scheduled content
ca: Cerqueu i gestioneu el contingut programat

en: Enter a date and time.
ca: Introduïu una data i hora.
