Moderation Scheduler (9.2.5) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Author
he: מחבר/ת

en: Reset
he: איתחול

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Page
he: דף

en: 1 day
he: יום אחד

en: Desc
he: יורד

en: Title:
he: כותרת:

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Content title
he: כותרת התוכן

en: Revision
he: גרסה

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Apply
he: החל

en: 5 minutes
he: 5 דקות

en: 1 minute
he: דקה אחת

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Scheduling options
he: אפשרויות תפוגה/תיזמון

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Scheduled content
he: תכנים מתוזמנים
