Moderation Scheduler (9.2.6) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Author
is: Höfundur

en: Reset
is: Endursetja

en: 1 hour
is: 1 klst

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Page
is: Síða

en: Title:
is: Titill:

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Revision
is: Útgáfa

en: Content Type
is: Efnisgerð

en: Apply
is: Virkja

en: 1 minute
is: 1 mínúta

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
