Moderation Scheduler (9.2.6) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Author
te: రచయిత

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: Page
te: పేజీ

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: 1 minute
te: 1 నిమిషం

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
