Moderation Scheduler (9.2.6) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Revision
th: รุ่น

en: 1 minute
th: 1 นาที

en: Content author
th: ผู้เขียนเนื้อหา

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
