Moderation Sidebar (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Published
sq: Publikuar

en: Revisions
sq: Revizione

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Other
sq: Tjetër

en: Translate
sq: Përkthe
