Moderation Sidebar (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Published
da: Udgivet

en: Revisions
da: Versioner

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Other
da: Anden

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Tasks
da: Opgaver

en: Edit content
da: Redigér indhold

en: Translate
da: Oversæt

en: Delete content
da: Slet indhold

en: Edit draft
da: Redigér udkast

en: View all revisions
da: Vis alle versioner

en: The moderation state has been updated.
da: Moderationstilstanden er blevet opdateret.
