Moderation Sidebar (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Tasks
km: ភារកិច្ច

en: Translate
km: បកប្រែ​
