Moderation Sidebar (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Published
be: Апублікавана

en: Revisions
be: Версіі

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Other
be: Іншыя

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Tasks
be: Задачы

en: Translate
be: Перакласці
