Moderation Sidebar (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Published
is: Birt

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Authored by
is: Höfundur

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Translate
is: Þýða
