Moderation Sidebar (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Published
ja: 掲載

en: Revisions
ja: リビジョン

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Other
ja: その他

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Tasks
ja: タスク

en: Edit content
ja: コンテンツの編集

en: Translate
ja: 翻訳

en: Delete content
ja: コンテンツを削除

en: Edit draft
ja: 下書きを編集

en: View all revisions
ja: すべてのリビジョンを表示

en: The moderation state has been updated.
ja: モデレーションの状態を更新しました。
