Moderation Sidebar (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Published
nn: Publisert

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Other
nn: Andre

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Tasks
nn: Oppgåver

en: Translate
nn: Omset
