Moderation Sidebar (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Published
fi: Julkaistu

en: Revisions
fi: Versiot

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Other
fi: Muu

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Tasks
fi: Tehtävät

en: Edit content
fi: Muokkaa sisältöä

en: Translate
fi: Käännä

en: Draft
fi: Keskeneräinen

en: Delete content
fi: Poista sisältö

en: Edit draft
fi: Muokkaa luonnosta

en: View all revisions
fi: Näytä kaikki versiot
