Moderation Sidebar (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Published
oc: Publicat

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Other
oc: Autre

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Tasks
oc: Prètzfaits

en: Edit content
oc: Modificar lo contengut

en: Translate
oc: Traduire

en: Draft
oc: Borrolhon
