Moderation Sidebar (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Edit
mr: संपादन

en: View
mr: बघा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Authored by
mr: लेखक

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
