Moderation Sidebar (8.x-1.2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Other
my: အခြား

en: Tasks
my: လုပ်ငန်းများ

en: Draft
my: မူကြမ်း
