Moderation Sidebar (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Edit
pt: Editar

en: View
pt: Ver

en: Published
pt: Publicado

en: Revisions
pt: Revisões

en: Authored by
pt: Escrito por

en: Other
pt: Outros

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: Tasks
pt: Tarefas

en: Edit content
pt: Editar conteúdo

en: Translate
pt: Traduzir

en: Draft
pt: Rascunho

en: Delete content
pt: Apagar conteúdo

en: Edit draft
pt: Editar rascunho

en: View all revisions
pt: Ver todas as revisões

en: The moderation state has been updated.
pt: O estado da moderação foi atualizado.
