Moderation Sidebar (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Edit
ro: Editați

en: View
ro: Afișează

en: Published
ro: Publicat

en: Revisions
ro: Revizii

en: Authored by
ro: Autor

en: Other
ro: Altele

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Tasks
ro: Sarcini

en: Translate
ro: Traducere

en: Draft
ro: Proiect

en: Delete content
ro: Ștergeți conținut

en: Edit draft
ro: Editează ciorna

en: View all revisions
ro: Vedeți toate revizuirile

en: The moderation state has been updated.
ro: Starea de moderare a fost actualizată.
