Moderation Sidebar (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Edit
sk: Upraviť

en: View
sk: Zobraziť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Revisions
sk: Revízie

en: Authored by
sk: Autor

en: Other
sk: Ostatné

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Tasks
sk: Úlohy

en: Edit content
sk: Upraviť obsah

en: Translate
sk: Preložiť

en: Delete content
sk: Odstrániť obsah

en: Edit draft
sk: Upraviť
