Moderation Sidebar (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Edit
vi: Sửa

en: View
vi: Xem

en: Published
vi: Đã công bố

en: Revisions
vi: Các bản duyệt

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Other
vi: Khác

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: Tasks
vi: Tác vụ

en: Edit content
vi: Sửa nội dung

en: Translate
vi: Dịch

en: Draft
vi: Nháp
