Moderation Sidebar (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Edit
cs: Upravit

en: View
cs: Zobrazit

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Revisions
cs: Revize

en: Authored by
cs: Autor

en: Other
cs: Jiné

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Tasks
cs: Úkoly

en: Translate
cs: Přeložit

en: Draft
cs: Koncept

en: Delete content
cs: Smazat obsah

en: View all revisions
cs: Zobrazit všechny revize
