Moderation Sidebar (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: View
el: Προβολή

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Other
el: Άλλο

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Tasks
el: Εργασίες

en: Translate
el: Μετάφραση

en: Delete content
el: Διαγραφή περιεχομένου

en: View all revisions
el: Προβολή όλων των αναθεωρήσεων
