Moderation Sidebar (8.x-1.3) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Edit
eo: Redaktu

en: View
eo: Vidu

en: Published
eo: Publikigita

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Other
eo: Alia

en: Tasks
eo: Taskoj

en: Translate
eo: Traduku
