Moderation Sidebar (8.x-1.3) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Edit
hi: संपादित करें

en: View
hi: देखें

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Revisions
hi: संशोधन

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Other
hi: अन्य

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: Tasks
hi: कार्य

en: Translate
hi: अनुवाद

en: Draft
hi: प्रारूप
