Moderation Sidebar (8.x-1.3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Other
ka: სხვა

en: Translate
ka: თარგმნა
