Moderation Sidebar (8.x-1.4) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Translate
bn: অনুবাদ
