Moderation Sidebar (8.x-1.4) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Edit
fr: Modifier

en: View
fr: Voir

en: Published
fr: Publié

en: Revisions
fr: Versions

en: Authored by
fr: Écrit par

en: Other
fr: Autre

en: Unpublished
fr: Non publié

en: Tasks
fr: Tâches

en: Edit content
fr: Modifier le contenu

en: Translate
fr: Traduire

en: Draft
fr: Brouillon

en: Delete content
fr: Supprimer le contenu

en: No message
fr: Aucun message

en: Edit draft
fr: Modifier le brouillon

en: View all revisions
fr: Voir toutes les versions

en: The moderation state has been updated.
fr: L'état de modération a été mis à jour.
