Moderation Sidebar (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Edit
lv: Labot

en: View
lv: Skatīt

en: Published
lv: Publicēts

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Authored by
lv: Autors

en: Other
lv: Citi

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Edit content
lv: Labot lapas saturu

en: Translate
lv: Tulkot

en: Draft
lv: Melnraksts
