Moderation Sidebar (8.x-1.4) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Authored by
ne: लेखक

en: Tasks
ne: कार्यहरु

en: Translate
ne: अनुवाद
