Moderation Sidebar (8.x-1.4) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Edit
uk: Редагувати

en: View
uk: Перегляд

en: Published
uk: Опубліковано

en: Revisions
uk: Редакції

en: Authored by
uk: Автор

en: Other
uk: Інше

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Tasks
uk: Завдання

en: Edit content
uk: Редагувати вміст

en: Translate
uk: Перекласти

en: Draft
uk: Чернетка

en: Delete content
uk: Видалити матеріал

en: No message
uk: Немає повідомлень

en: Edit draft
uk: Редагувати чернетку

en: View all revisions
uk: Перегляд всіх редакцій

en: The moderation state has been updated.
uk: Стан модерації був успішно оновлений.
