Moderation Sidebar (8.x-1.5) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Edit
ca: Edita

en: View
ca: Mostra

en: Published
ca: Publicat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Other
ca: Altres

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Tasks
ca: Tasques

en: Translate
ca: Tradueix

en: Draft
ca: Esborrany

en: Delete content
ca: Suprimeix el contingut

en: View all revisions
ca: Veure totes les revisions

en: The moderation state has been updated.
ca: S'ha actualitzat l'estat de moderació.
