Moderation Sidebar (8.x-1.5) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: View
dz: སྟོན་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Revisions
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ་

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།
