Moderation Sidebar (8.x-1.5) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Edit
eu: Editatu

en: View
eu: Bista

en: Published
eu: Argitaratua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Other
eu: Bestea

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Tasks
eu: Zereginak

en: Edit content
eu: Editatu edukia

en: Translate
eu: Itzuli

en: Delete content
eu: Edukia ezabatu
