Moderation Sidebar (8.x-1.5) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Edit
hr: Uredi

en: View
hr: Pregled

en: Published
hr: Objavljeno

en: Revisions
hr: Revizije

en: Authored by
hr: Autor

en: Other
hr: Ostalo

en: Tasks
hr: Zadaće

en: Translate
hr: Prevedi
