Moderation Sidebar (8.x-1.5) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: View
hy: Դիտել

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Draft
hy: Սևագիր

en: Delete content
hy: Ջնջել բովանդակությունը
