Moderation Sidebar (8.x-1.5) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Edit
jv: Sunting

en: View
jv: Tampilan

en: Published
jv: Dipacak

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Other
jv: Liyané

en: Tasks
jv: Préntah

en: Translate
jv: Terjemahna
