Moderation Sidebar (8.x-1.5) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Edit
kk: Өңдеу

en: View
kk: Қарау

en: Published
kk: Жарияланған

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Authored by
kk: Автор

en: Other
kk: Басқа

en: Translate
kk: Аудару
