Moderation Sidebar (8.x-1.5) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Edit
lt: Redaguoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Revisions
lt: Versijos

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Other
lt: Kiti

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Translate
lt: Versti

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Delete content
lt: Pašalinti turinį
