Moderation Sidebar (8.x-1.5) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Other
ug: باشقا

en: Tasks
ug: ۋەزىپە

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Draft
ug: كوپىيە
