Moderation Sidebar (8.x-1.6) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Edit
is: Broyt

en: View
is: Vís

en: Published
is: Útgivið

en: Revisions
is: Útgávur

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Other
is: Annað

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: Translate
is: Týð
