Moderation Sidebar (8.x-1.6) - en to gl translation catalogue (50 entries)

en: Edit
gl: Editar

en: View
gl: Ver

en: Published
gl: Publicado

en: Revisions
gl: Revisión

en: Authored by
gl: Creado por

en: Other
gl: Outro

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Tasks
gl: Tarefas

en: Create translation
gl: Crear tradución

en: Edit content
gl: Editar contido

en: Translate
gl: Traducir

en: Draft
gl: Borrador

en: Delete content
gl: Eliminar contido

en: No message
gl: Sen mensaxe

en: Edit draft
gl: Editar borrador

en: on @date
gl: en @date

en: View all revisions
gl: Ver todas as revisións

en: The moderation state has been updated.
gl: O estado de moderación foi actualizado.

en: Moderation Sidebar
gl: Barra Lateral de Moderación

en: Provides a frontend sidebar for Content Moderation
gl: Proporciona unha barra lateral para a Moderación de Contido.

en: Use the Moderation Sidebar
gl: Usar a Barra Lateral de Moderación

en: This permission is necessary to use the Moderation Sidebar.
gl: Este permiso é necesario para utilizar a barra lateral de moderación.

en: View existing draft
gl: Ver borrador existente

en: View live content
gl: Ver contido en vivo

en: @diff ago
gl: fai @diff

en: ← Back
gl: ← Volver

en: Discard draft
gl: Descartar borrador

en: The draft has been discarded successfully.
gl: O borrador foi descartado con éxito.

en: <a href="@url">You can view an archive of the draft by clicking here.</a>
gl: <a href="@url">Pode ver un arquivo do borrador facendo clic aquí.</a>

en: Invalid transition selected.
gl: Transición seleccionada non válida.

en: Used the Moderation Sidebar to change the state to "@state".
gl: Utilizada a Barra Lateral de Moderación para cambiar o estado a "@state".

en: Show revisions
gl: Amosar revisións

en: Use custom log message
gl: Usar mensaxe de rexistro personalizado

en: Briefly describe this state change.
gl: Describa brevemente este cambio de estado.

en: Used the Moderation Sidebar to discard the current draft
gl: Usar a barra lateral de moderación para descartar o borrador actual

en: Draft available
gl: Borrador dispoñible

en: Configure Moderation Sidebar.
gl: Configurar a barra lateral de moderación.

en: Administer the Moderation Sidebar
gl: Administrar a Barra Lateral de Moderación

en: Access the Moderation Sidebar settings.
gl: Acceso á configuración da Barra Lateral de Moderación.

en: Moderation Sidebar settings
gl: Configuración da Barra Lateral de Moderación

en: List of workflows on the site
gl: Lista de fluxos de traballo no sitio

en: List of disabled transitions in a workflow
gl: Lista de transicións desactivadas nun fluxo de traballo

en: View: @label
gl: Ver: @label

en: Edit: @label
gl: Editar: @label

en: View all translations
gl: Ver todas as traducións

en: Disabled @workflow transitions
gl: Transicións @workflow desactivadas

en: Select transitions, which should be disabled in the Moderation Sidebar, when the @workflow workflow is in use.
gl: Seleccione as transicións que deben desactivarse na barra lateral de moderación cando se utilice o fluxo de traballo @workflow.

en: Status: <strong>@state</strong>
gl: Estado: <strong>@state</strong>

en: <strong>@current_language</strong> (current)
gl: <strong>@current_language</strong> (actual)

en: Status: <strong>@translation.state</strong>
gl: Estado: <strong>@translation.state</strong>
