Moderation Sidebar (8.x-1.6) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ps: سمون

en: View
ps: ليد

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Other
ps: نور

en: Tasks
ps: دندې
