Moderation Sidebar (8.x-1.6) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Edit
ru: Редактировать

en: View
ru: Просмотр

en: Published
ru: Опубликовано

en: Revisions
ru: Редакции

en: Authored by
ru: Автор

en: Other
ru: Другое

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Tasks
ru: Задачи

en: Edit content
ru: Редактировать содержимое

en: Translate
ru: Переводы

en: Draft
ru: Черновик

en: Delete content
ru: Удалить содержимое

en: Edit draft
ru: Изменить черновик

en: View all revisions
ru: Посмотр всех редакций

en: The moderation state has been updated.
ru: Состояние модерации было обновлено.

en: Show revisions
ru: Показать версии

en: Use custom log message
ru: Использовать своё сообщение журнала
