Moderation Sidebar (8.x-1.6) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Edit
se: Rievdat

en: View
se: Čájet

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: Translate
se: Jorgal
