Moderation Sidebar (8.x-1.6) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Edit
ta: மாற்று

en: View
ta: பார்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Revisions
ta: மறுபதிப்புகள்

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Tasks
ta: பணிகள்

en: Translate
ta: மொழிபெயர்ச்சி
