Moderation Sidebar (8.x-1.6) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Edit
te: మార్చు

en: View
te: చూడు

en: Other
te: ఇతర

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Translate
te: అనువదించు
